Piłka Koszykowa
Mecz kadra AMW kontra studenci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
środa, 09 marca 2011 21:25

Aktywnie działająca sekcja piłki koszykowej kadry – członków K.S. „Iskra”, podjęła rękawicę rzuconą przez studentów naszej uczelni. Mecz rozegrano 07 marca na hali sportowej AMW.

Licznie zebrani kibice mogli zobaczyć dobry mecz, który początkowo był bardzo wyrównany. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 16:20 dla studentów. Z każdą kolejną kwartą młodzież „odjeżdżała” i nawet liczne zmiany składu kadry nie były w stanie zniwelować przewagi. Mecz zakończył się wynikiem 53:79 dla studentów. Najwięcej punktów wśród studentów zdobyli Andrzej Frącek (23) oraz Maciej Nadolski (15).

Dla kadry najwięcej rzucili kmdr por. Artur Szczepański i mł. chor. sztab. Ireneusz Kamiński po 16 punktów. Należy zaznaczyć, że gra toczyła się fair play, zanotowano zaledwie kilka fauli. W miesiącu maju, zespół kadry będzie brał udział w turnieju piłki koszykowej w Wyższej Szkole Oficerskiej w Toruniu. Planujemy częściej rozgrywać mecze ze studentami, które stanowią doskonałą okazją do zgrania drużyny. Organizatorem meczu był Ośrodek Wychowania Fizycznego i Sportu AMW.