zdjęcie losowe

3.jpg

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Nowy Zarząd Klubu Drukuj
czwartek, 19 marca 2015 17:20

iskra_logo  W dniu wczorajszym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo –Wyborcze naszego Klubu. Zgodnie z regulaminem oraz porządkiem obrad, delegaci wysłuchali sprawozdania merytorycznego i finansowego ustępującego zarządu. Odczytano Protokół Komisji Rewizyjnej z kontroli. Na wniosek KR udzielono absolutorium dotychczasowemu zarządowi. Wybrano nowe władze na czteroletnią kadencję. Prezesem Zarządu K.S. Iskra ponownie został Ireneusz Kamiński.

Zarząd tworzą:

 • Sławomir Tybura - wiceprezes,
 • Piotr Zwolan – sekretarz, 
 • Krzysztof Wojciechowski – skarbnik, 
 • Dariusz Sapiejka – członek zarządu d.s. szkoleniowych, 
 • Arkadiusz Sobieraj – członek zarządu, 
 • Mariusz Wąż – członek zarządu. 

Skład Komisji Rewizyjnej tworzą:

 • Marek Drygas – przewodniczący komisji, 
 • Andrzej Wasilewski – sekretarz komisji, 
 • Michał Zabłotny – członek komisji.

  Przed nowym zarządem cztery lata pracy na rzecz klubu i uczelni. Podczas dyskusji, nakreślono główne plany działalności. Potwierdzono kontynuację takich przedsięwzięć jak: Akademicka Sztafeta Triathlonowa, Regaty o Puchar Rektora-Komendanta oraz dalszy rozwój sekcji lekkiej atletyki z naciskiem na biegi długie i przełajowe.

Życzymy wszystkim członkom klubu dalszych sukcesów sportowych, nowemu zarządowi sukcesów w działalności organizacyjnej i podejmowania słusznych decyzji.

 

 
Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze K.S. „ISKRA” Drukuj
czwartek, 05 marca 2015 19:06

logo_iskraZarząd Klubu Sportowego

„Iskra”

informuje, że w dniu 18.03.2015 r.

o godzinie 15.20 w sali 16/300 odbędzie się

 

 

 

 

 

Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze K.S. „ISKRA”

 

W przypadku braku wymaganej połowy delegatów w pierwszym terminie, zarządza się drugi termin na godzinę 15.30 (tego samego dnia).

Zapraszamy wszystkich członków klubu.

 

Zarząd K.S. „ISKRA”

 

Regulamin Obrad Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego.

 
„Kino pod żaglami” Drukuj
niedziela, 01 marca 2015 20:11

kino_logo   Pomorski Związek  Żeglarski realizuje program spotkań, podczas których pokazywane są filmy zarówno z wypraw żeglarskich, regat oraz filmy dokumentalne.

   W najbliższy czwartek (5 marca) o godz. 17.00, w siedzibie Pomorskiego Związku Żeglarskiego, odbędzie się spotkanie poświęcone startowi polskich żeglarzy w słynnych regatach Sydney-Hobart. Jego gośćmi będą Jarosław Kaczorowski i Ireneusz Kamiński. Będzie można oglądnąć film i zdjęcia z przygotowań oraz startu w tych regatach.

   Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny. Podczas projekcji można liczyć na coś słodkiego i losowanie drobnych upominków wśród uczestników.


Pomorski Związek Żeglarski

Aleja Jana Pawła II 11 (Skwer Kościuszki, budynek Yacht Klubu Polskiego)

 
WINGS FOR LIFE WorldRun Drukuj
poniedziałek, 23 lutego 2015 12:50

 wflwr  Wings for Life to międzynarodowa organizacja typu non-profit wspierająca badania nad rdzeniem kręgowym. Jej głównym celem jest znalezienie metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego. Na całym świecie finansują badania naukowe i testy kliniczne na najwyższym światowym poziomie, które dążą do wyleczenia urazów rdzenia kręgowego. 

  Wings for Life WorldRun - to nietypowa globalna impreza dla biegaczy i osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Jej nietypowość polega na tym, że nie ma tradycyjnej mety, nie ma dystansu który musisz pokonać. Start imprezy jest jednoczesny na całym świecie. 30 minut po starcie rusza samochód pościgowy i co jakiś czas przyśpiesza, aż do momentu, gdy dogoni wszystkich.

 • 13:30 (11.30 UTC) – samochód pościgowy rusza – prędkość 15km/h
 • 14:30 (12.30 UTC) – prędkość zwiększa się do 16km/h
 • 15:30 (13.30 UTC) – prędkość zwiększa się do 17km/h
 • 16:30 (14.30 UTC) – prędkość zwiększa się do 20 km/h
 • 18:30 (16.30 UTC) – prędkość zwiększa się do 35 km/h

Tutaj możecie sprawdzić jaką odległość pokonacie zanim dogoni was meta :) - Moja META

W 2015 roku jest to 35 lokalizacji - w Polsce w Poznaniu

  Udział w niej może wziąć każdy, kto jest w stanie pokonać dystans większy niż od kanapy do telewizora. 

  W tym roku postanowiliśmy jako członkowie Klubu stać się częścią tej wspaniałej ideii. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału  i dołączenia do naszej drużyny: KS ISKRA AMW

 
GDYŃSKIE BIEGANIE ROZPOCZĘTE Drukuj
niedziela, 22 lutego 2015 20:54

 Nasi_na_biegu2 Dnia 21.02.2015 r. o godz. 1400 wystartował pierwszy bieg z cyklu PKO Grand Prix Gdyni 2015 – Bieg Urodzinowy.

  Trasa biegu została zmodyfikowana w porównaniu do ubiegłorocznej, co umożliwiło wprowadzenie startów falowych, polegających na trzyminutowych przerwach w startach między poszczególnymi strefami czasowymi. Dzięki tak wprowadzonej modyfikacji na trasie nie było tłoku, mimo że w biegu brało udział prawie 6000 osób.

  Wśród uczestników nie zabrakło silnej ekipy biegaczy z Akademii Marynarki Wojennej, w tym reprezentujących Klub Sportowy Iskra. Każdy z uczestników stawia sobie jakiś cel: ci biegnący po raz pierwszy, chcą ukończyć bieg, natomiast ci, którzy biegną po raz kolejny chcą poprawić swój wynik. Wszyscy jednak zgodnie twierdzą że najważniejsza jest dobra zabawa, o którą dbają również kibice rozstawieni na całej trasie biegu i gorąco zagrzewający do walki.

  Kolejną okazją do spotkania, rywalizacji i dobrej zabawy będzie Bieg Europejski który odbędzie się 09.05.2015r. Do zobaczenia na starcie!

T.G.

 

Wyniki znajdziecie tu: http://www.sts-timing.pl/biegurodzinowy/index.php?dystans=1

 

Gdynianasi_na_biegu_2 nasi_na_biegu_3

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 17