zdjęcie losowe

13.jpg

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
WINGS FOR LIFE WorldRun Drukuj
poniedziałek, 23 lutego 2015 12:50

 wflwr  Wings for Life to międzynarodowa organizacja typu non-profit wspierająca badania nad rdzeniem kręgowym. Jej głównym celem jest znalezienie metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego. Na całym świecie finansują badania naukowe i testy kliniczne na najwyższym światowym poziomie, które dążą do wyleczenia urazów rdzenia kręgowego. 

  Wings for Life WorldRun - to nietypowa globalna impreza dla biegaczy i osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Jej nietypowość polega na tym, że nie ma tradycyjnej mety, nie ma dystansu który musisz pokonać. Start imprezy jest jednoczesny na całym świecie. 30 minut po starcie rusza samochód pościgowy i co jakiś czas przyśpiesza, aż do momentu, gdy dogoni wszystkich.

  • 13:30 (11.30 UTC) – samochód pościgowy rusza – prędkość 15km/h
  • 14:30 (12.30 UTC) – prędkość zwiększa się do 16km/h
  • 15:30 (13.30 UTC) – prędkość zwiększa się do 17km/h
  • 16:30 (14.30 UTC) – prędkość zwiększa się do 20 km/h
  • 18:30 (16.30 UTC) – prędkość zwiększa się do 35 km/h

Tutaj możecie sprawdzić jaką odległość pokonacie zanim dogoni was meta :) - Moja META

W 2015 roku jest to 35 lokalizacji - w Polsce w Poznaniu

  Udział w niej może wziąć każdy, kto jest w stanie pokonać dystans większy niż od kanapy do telewizora. 

  W tym roku postanowiliśmy jako członkowie Klubu stać się częścią tej wspaniałej ideii. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału  i dołączenia do naszej drużyny: KS ISKRA AMW

 
GDYŃSKIE BIEGANIE ROZPOCZĘTE Drukuj
niedziela, 22 lutego 2015 20:54

 Nasi_na_biegu2 Dnia 21.02.2015 r. o godz. 1400 wystartował pierwszy bieg z cyklu PKO Grand Prix Gdyni 2015 – Bieg Urodzinowy.

  Trasa biegu została zmodyfikowana w porównaniu do ubiegłorocznej, co umożliwiło wprowadzenie startów falowych, polegających na trzyminutowych przerwach w startach między poszczególnymi strefami czasowymi. Dzięki tak wprowadzonej modyfikacji na trasie nie było tłoku, mimo że w biegu brało udział prawie 6000 osób.

  Wśród uczestników nie zabrakło silnej ekipy biegaczy z Akademii Marynarki Wojennej, w tym reprezentujących Klub Sportowy Iskra. Każdy z uczestników stawia sobie jakiś cel: ci biegnący po raz pierwszy, chcą ukończyć bieg, natomiast ci, którzy biegną po raz kolejny chcą poprawić swój wynik. Wszyscy jednak zgodnie twierdzą że najważniejsza jest dobra zabawa, o którą dbają również kibice rozstawieni na całej trasie biegu i gorąco zagrzewający do walki.

  Kolejną okazją do spotkania, rywalizacji i dobrej zabawy będzie Bieg Europejski który odbędzie się 09.05.2015r. Do zobaczenia na starcie!

T.G.

 

Wyniki znajdziecie tu: http://www.sts-timing.pl/biegurodzinowy/index.php?dystans=1

 

Gdynianasi_na_biegu_2 nasi_na_biegu_3

 
Do pracy jadę rowerem. Drukuj
czwartek, 19 lutego 2015 13:27

Zarząd Dróg i Zieleni serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu "Do pracy jadę rowerem". Celem konkursu jest zachęcenie pracowników firm, mających swoją siedzibę lub oddział na terenie Gdyni do podróżowania do pracy rowerem.

Zachęcam do zapoznania się z zaproszeniem umieszczonym w załączniku.

 

OSOBY Z AMW ZAINTERESOWANE UDZIAŁEM W KONKURSIE PROSZONE SĄ O KONTAKT ZE ST. BSM. DAMIANEM KACZMARKIEM Z KANCELARII JAWNEJ!

 
SEKCJA TENISA STOŁOWEGO – REAKTYWACJA Drukuj
środa, 10 grudnia 2014 21:40

tenis  Dzięki zaangażowaniu Bartosza KUCHARSKIEGO, ruszamy z treningami sekcji tenisa stołowego. Zajęcia będą odbywać się w bloku 300, gdzie do dyspozycji są cztery stoły.

Kontakt z B. Kucharskim tel. 58 626 26 24.

 

Zapraszamy!!!

 

 
Zimowe przygotowania do wiosennej sztafety triathlonowej. Drukuj
środa, 10 grudnia 2014 16:59

 Tacx_Blue_Motion_trainer_MTB   W przyszłym roku, kontynuując naszą sztafetę triathlonową, będziemy rywalizować na trasie rowerowej. Aby umożliwić dobre przygotowanie najlepszych kolarzy, zapraszamy naszych klubowiczów do korzystania z nowo zakupionych trenażerów rowerowych. Jeden z nich (Tacx Blue Motion) zakupiliśmy z naszych klubowych środków, drugi nabyła uczelnia. Do dyspozycji mamy więc dwa stanowiska (rowery są w dwóch rozmiarach 23 i 19 cali), czyli każdy dopasuje swoją wielkość.

Przewidujemy również zakup ergometru wioślarskiego, który będzie służył do utrzymania formy podczas sezonu zimowego. Ergometr wprawia w ruch większość partii mięśni, głównie brzucha, nóg, rąk i barków. Doskonale odwzorowuje czynności wykonywane na wodzie. Z tymi kajakowymi tak średnio, ale… na pewno poprawi siłę naszych najlepszych kajakarzy. Natomiast dla biegaczy – przypominamy, w niekorzystn aurę, można korzystać z dwóch bieżni w bloku 300.

W maju już kolejna sztafeta triathlonowa! Nie dajcie się zimie, wiosna już blisko!

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 17