zdjęcie losowe

5.jpg

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Wings for Life World Run 2015 Drukuj
wtorek, 05 maja 2015 09:58

 logo  3 maja 2015 roku o godz. 1300 polskiego czasu w 35 lokalizacjach na całym świecie odbyła się wyjątkowa impreza biegowa: Wings For Life World Run. Jest to bieg, którego celem jest zbieranie środków na badania nad przerwanym rdzeniem kręgowym. Wings For Life to jedyne zawody biegowe, w których nie ma tradycyjnej linii mety, a dystans pokonywany przez zawodnika wyznacza samochód pościgowy.

   W Polsce bieg odbył się w Poznaniu i wzięło w nim udział ponad 3000 zawodników. Wśród nich znaleźli się reprezentanci Klubu Sportowego „ISKRA” przy Akademii Marynarki Wojennej: kmdr por. Mariusz WĄŻ, st. chor. mar. Michał ZABŁOTNY i mł. chor. mar. Tomasz GŁOWACKI.


Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali z nas kciuki.

 

Tomek

 

wflwr_01wings2015_01wflwr_02 wflwr_03 wflwr_04
 
42. Maraton Dębno 2015 Drukuj
wtorek, 28 kwietnia 2015 14:17

m.waz_02  12 kwietnia 2015 na ulicach Dębna i w okolicznych miejscowościach odbył się 42. Maraton Dębno 2015. Jest to najstarszy maraton organizowany w Polsce i zaliczany jest do Korony Maratonów Polskich. Na starcie stanęło ponad 2000 zawodniczek i zawodników a ukończyło maraton (z czasem poniżej 5 godzin) 1820 osób.

Pogoda tylko częściowo oszczędziła tegorocznych maratończyków. Było słonecznie ale bardzo wietrznie. Niemniej jednak trasa należy do szybkich i tegoroczny maraton wygrał Kenijczyk Felix Kipkorir Kangogo z czasem 2:14:28. Tuż za nim, na metę wbiegli dwaj zawodnicy z Ukrainy Oleander Babaryka i Mykola Iukhymchuk. Maraton ukończył także nasz zawodnik kmdr. por Mariusz WĄŻ z czasem 3:44:44. Był to jego dziewiąty maraton. Obecny wynik jest jego rekordem życiowym, a 42 Maraton Dębno to ostatni z cyku Korony Maratonów Polskich, który ukończył w okresie krótszym niż 24 miesiące.

 
Nowy Zarząd Klubu Drukuj
czwartek, 19 marca 2015 17:20

iskra_logo  W dniu wczorajszym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo –Wyborcze naszego Klubu. Zgodnie z regulaminem oraz porządkiem obrad, delegaci wysłuchali sprawozdania merytorycznego i finansowego ustępującego zarządu. Odczytano Protokół Komisji Rewizyjnej z kontroli. Na wniosek KR udzielono absolutorium dotychczasowemu zarządowi. Wybrano nowe władze na czteroletnią kadencję. Prezesem Zarządu K.S. Iskra ponownie został Ireneusz Kamiński.

Zarząd tworzą:

  • Sławomir Tybura - wiceprezes,
  • Piotr Zwolan – sekretarz, 
  • Krzysztof Wojciechowski – skarbnik, 
  • Dariusz Sapiejka – członek zarządu d.s. szkoleniowych, 
  • Arkadiusz Sobieraj – członek zarządu, 
  • Mariusz Wąż – członek zarządu. 

Skład Komisji Rewizyjnej tworzą:

  • Marek Drygas – przewodniczący komisji, 
  • Andrzej Wasilewski – sekretarz komisji, 
  • Michał Zabłotny – członek komisji.

  Przed nowym zarządem cztery lata pracy na rzecz klubu i uczelni. Podczas dyskusji, nakreślono główne plany działalności. Potwierdzono kontynuację takich przedsięwzięć jak: Akademicka Sztafeta Triathlonowa, Regaty o Puchar Rektora-Komendanta oraz dalszy rozwój sekcji lekkiej atletyki z naciskiem na biegi długie i przełajowe.

Życzymy wszystkim członkom klubu dalszych sukcesów sportowych, nowemu zarządowi sukcesów w działalności organizacyjnej i podejmowania słusznych decyzji.

 

 
Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze K.S. „ISKRA” Drukuj
czwartek, 05 marca 2015 19:06

logo_iskraZarząd Klubu Sportowego

„Iskra”

informuje, że w dniu 18.03.2015 r.

o godzinie 15.20 w sali 16/300 odbędzie się

 

 

 

 

 

Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze K.S. „ISKRA”

 

W przypadku braku wymaganej połowy delegatów w pierwszym terminie, zarządza się drugi termin na godzinę 15.30 (tego samego dnia).

Zapraszamy wszystkich członków klubu.

 

Zarząd K.S. „ISKRA”

 

Regulamin Obrad Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego.

 
„Kino pod żaglami” Drukuj
niedziela, 01 marca 2015 20:11

kino_logo   Pomorski Związek  Żeglarski realizuje program spotkań, podczas których pokazywane są filmy zarówno z wypraw żeglarskich, regat oraz filmy dokumentalne.

   W najbliższy czwartek (5 marca) o godz. 17.00, w siedzibie Pomorskiego Związku Żeglarskiego, odbędzie się spotkanie poświęcone startowi polskich żeglarzy w słynnych regatach Sydney-Hobart. Jego gośćmi będą Jarosław Kaczorowski i Ireneusz Kamiński. Będzie można oglądnąć film i zdjęcia z przygotowań oraz startu w tych regatach.

   Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny. Podczas projekcji można liczyć na coś słodkiego i losowanie drobnych upominków wśród uczestników.


Pomorski Związek Żeglarski

Aleja Jana Pawła II 11 (Skwer Kościuszki, budynek Yacht Klubu Polskiego)

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 17